Fort Boyard

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 7.95 TL
  • Boyut 177 MB
  • Sürüm 2.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Bulkypix
Harika bir macera oyunu bir yandan oyna diğer taraftan görsel efektin tadını çıkar.

Harika bir macera oyunu sizlerin karşısında oyunu oynarken kendini yeni bir adrenalin içinde bulacaksınız bir yandan ise zekanızı geliştireceksiniz hem eğlenceli hem de macera ikisini aynı anda yaşayacaksınız haydi oyuna başla sende kendini yeni maceralar içinde bul yapman gerekeni yap ve ileri ki seviyelere geç bu sayede daha geniş kapsamlı bir maceranın içinde kendini bulacaksın. Oyunu oynarken istersen arkadaşların ile birlikte oynayabilirsin. 

Oyunu oynarken zor olan her bir görevi yapmak için çok çaba harca ve elinden geleni yaparak hazine odasına ulaşmaya çalış eğer kurallara uyarsan çok iyi seviyelere gelebilirsin ve hazine odasına ulaşabilirsin. Mükemmel bir strateji oyunun da yeteneklerini göstermek ve herkese hava atmak için bu oyunu hemen indirip macera katılmalısın eminim ki oynadıkça arkadaşlarına da bu mükemmel ve maceraperest oyundan herkesi haberdar edeceksin ve onlar da bu oyunu indirecekler ve hep birlikte yeni maceralar için de kendinizi bulacaksınız.

Mükemmel görsel efektleri ve kolay ve anlaşılır menüler sayesinde bu muhteşem oyunu hemen oynamaya hazır hale gelip ve başlatmak için çaba göstermeyeceksiniz yapmanız gereken yönlendirmelere uyum sağlamak ve oyuna başlayarak ileri ki seviyeler de daha çok harika görsel efektleri görüp diğer seviyeler için daha çok çaba ve enerji harcayacaksın. Haydi sen de bu oyunu hemen indir.

Fort Boyard indir